Šiltlysvės

×

Įspėjimai

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 707

Šiltlysvė „Sraigė“

Šiltlysvė „Sraigė“Šiltlysvė „Sraigė“ skirta auginti ankstyvąsias daržoves, agurkus, paprikas, daigelius, taip pat augalus, kuriems reikalingas išskirtinis mikroklimatas. Panaudojus tamsų polikarbonatą tokioje šiltlysvėje galima auginti ridikėlius nuo ankstyvo pavasario iki rudens šalnų bei nuimti 4-5 derlius per sezoną.
Patrauklus dizainas, patogi šiltlysvės atidarymo sistema, tvirta konstrukcija – tai, kuo maloniai nustebins „Sraigė“ bet kurį sodininką megėją.

Instrukcija

Šiltlysvės matmenys ir kaina:

1 x2,1 (2,1 kv.m), aukštis 0,8 m – 115 €

 

 

Šiltlysvė „Agronomas“

Šiltlysvė „Agronomas“Šiltlysvė „Agronomas“ - tai nepamainomas gaminys ir būtinas turėti kiekvienam sodininkui, norinčiam apsaugoti tik pasodintus daigelius nuo ankstyvųjų šalnų, vėjo gūsių, smarkaus lietaus, arba atvirkščiai – nuo kaitrios saulės spindulių.

Pats šiltnamio karkasas yra pagamintas iš kietų ir tvirtų 20 mm skersmens polimerinių vamzdžių, kurių galuose yra 20 cm ilgio kojelės, skirtos šiltlysvei tvirtinti į gruntą. Surinkto karkaso plotis – apie 1,2 m, o aukštis gali svyruoti nuo 70-90 cm. Dangai naudojama „Agrotech42“ plėvelė, turinti apsauga nuo UV spindulių ir jau yra pritvirtina prie šiltlysvės rėmo taip, kad būtų galima pakelti bei nuleisti, vėdinant ar laistant augalus.

Išskirtinės šiltlysvės savybės:

  • apsaugo augalus nuo šalnų iki – 5 °C, palaiko drėgmę;
  • leidžia žymiai anksčiau pradėti sėjos darbus;
  • labai lengvai ir kompaktiškai pervežamas, bet kokiu lengvuoju transportu;
  • labai lengvai ir greitai surenkamas;
  • lengvai perstatomas į kitą vietą;
  • augalai bus apsaugoti ne tik nuo nepageidaujamų atmosferinių pokyčių, bet ir nuo vabzdžių ar kitų kenkėjų;

Kaina:

4 m – 24 €

6 m – 27 €

Siltnamiupasaulis.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su Siltnamiupasaulis.lt slapukų politika.

Sutinku