D.U.K.

×

Įspėjimai

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 707

Klausimas: Norėčiau pas Jus nusipirkti šiltnamį. Negaliu išsirinkti. Kokį patartumėte?


Atsakymas: Įvertinkite tiek savo finansines galimybes, tiek šiltnamio eksplotacijos aplinką. Paprastai, kuo brangesnis šiltnamis, tuo jo konstrukcija tvirtesnė, atitinkamai jis atlaikys didesnes sniego apkrovas bei stipresnį vėją.

Jei planuojate šiltnamį statyti prie namų ar sodų bendrijoje, augalijos ar statiniais apsūptoje teritorijoje, pilnai Jums tiks ir šiltnamis „Ferma“. Tik būtina laikytis instrukcijoje nurodytų taisyklių bei pardavėjo patarimų. Jei šiltnamiui numatoma vieta pajūryje ar kituose vėjuotose vietose, jei planuojate žiemą palikti šiltnamį be priežiūros, Jums tiks „ Premium “, „ Agro Plius “ ar „ Agro Titan “. Pagrindinis skirtumas tarp jų tame, kad „ Premium “ karkasas kompaktiškai supakuotas gali būti pervežamas lengvuoju autotransportu, o „ Agro Plius “ ir „ Agro Titan “ detalėms pervežti (ilgis sieka 3 m) reikalingas krovininis automobilis. Iš kitos pusės „ Premium“ surinkti reikia daugiau pastangų ir laiko , tuo tarpu dviejų pastarųjų surinkimas labai paprastas (labai mažai smulkių detalių; durys ir orlaidės jau sumontuotos , lankai ištisiniai ). Kuris variantas Jums prieinamesnis – spręskite patys.

 Klausimas: Kuria polikarbonato lakšto puse į išorę dengiamas šiltnamis?


Atsakymas: Paprastai mūsų parduodami šiltnamiai komplektuojami su polikarbonatu, kuriame apsauga nuo UV spindulių įterpta tolygiai per visą lakšto storį, todėl šiltnamį galite dengti bet kuria plokštės puse. Tačiau, jeigu gautumėte polikarbonatą, kurio viena pusė padengta apsaugine plėvele su užrašu apie UV apsaugą, būtinai ši pusė turi būti nukreipta į šiltnamio išorę.

 Klausimas: Ar į Jūsų parduodamų šiltnamių komplektaciją įeina pamatas?

 

Atsakymas: Pradžiai išsiaiškinkime ką Jūs turite omenyje sakydami „pamatas“. Pamatu paprastai laikomas betoninis, metalinis, ar medinis į gruntą atitinkamu gyliu įleidžiamas gaminys, ant kurio statoma ir tvirtinama antžeminė konstrukcija. Tokio pamato pagaminimas nera pigus ir greitas, kartais ir netikslingas (jei planuojate šiltnamį po kelių sezonų perkelti į kitą vietą), todėl mūsų parduodami šiltnamiai sukonstruoti taip, kad būtų galima juos tiesiogiai tvirtinti prie žemės nenaudojant jokių pamatų (išskyrus šiltnamį „Pasaka“). Vis dėlto jei nutartumėte pasidaryti betoninį pamatėlį, Jūs nesunkiai prie jo pritvirtinsite bet kurį šiltnamio karkasą.

 Klausimas: Kokio gamintojo polikarbonatą rinktis?


Atsakymas: Renkantis polikarbonatą nėra svarbiausias kriterijus kurioje šalyje jis yra pagamintas, kadangi polikarbonato granulės yra gaminamos tik Vokietijoje, svarbiausia atkreipti dėmesį į polikarbonato storį ir apsaugą nuo UV spindulių.

Siltnamiupasaulis.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su Siltnamiupasaulis.lt slapukų politika.

Sutinku